fbpx
INFO2018-11-23T12:53:27+00:00

TAPAHTUMAPAIKKA

Digikaappaus

Kevään 2019 Digikaappaus tapahtuma järjestetään Lappeenranta-salissa keskellä Lappeenrannan keskustaa 22.3.2019. Keskeinen sijainti ja runsaat aputilat tekevät Lappeenranta-salista loistavan paikan kongresseille ja seminaareille. Nykyaikainen ja monipuolinen esitystekniikka ja osaavat teknikot tekevät esityksistä selkeitä ja toimivia. Vieressä sijaitseva kauppakeskus Iso-Kristiina pitää sisällään lukuisia kauppoja ja ravintoloita. Kauppakeskuksessa sijaitsee myös Lappeenrannan Kaupunginteatteri ja elokuvateatteri.

Tapahtumapaikan lisätiedot sekä saapumiseen liittyvät ohjeet löydät:

LISÄTIEDOT SAAPUMISEEN

Digikaappausta toteuttava projektiryhmä

Meihin voi ottaa yhteyttä lähettämällä sähköpostia suoraan haluamalleen yhteyshenkilölle. Sähköpostimme on muotoa etunimi@missiomarkkinointi.fi. Jos et ole varma keneen projektin jäseneen ottaisit yheyttä, niin voit lähettää myös digikaappauksen omaan sähköpostiin viestin digikaappaus@gmail.com.

Projektipäällikkö
Mikko Seppänen
mikko@missiomarkkinointi.fi

Puhujavastaava
Miika Nousiainen
miika@missiomarkkinointi.fi

Markkinointi
Irma Häkkinen
irma@missiomarkkinointi.fi

Myynti
Elias Tompuri
elias@missiomarkkinointi.fi

Hannes Lainio

Kumppanit & rahoitukset
Hannes Lainio
hannes@missiomarkkinointi.fi

Paikkavastaava
Janika Seppälä
janika@missiomarkkinointi.fi

Tapahtuman pääjärjestäjänä toimii Markkinointiosuuskunta Missio

Markkinointiosuuskunta Mission löytää

Tapahtuman järjestäjä

Missio
Markkinointiosuuskunta Mission löytää