Digikaappaus - Yhteystiedot
INFO2019-02-15T13:13:51+00:00

TAPAHTUMAPAIKKA

Digikaappaus

Kevään 2019 Digikaappaus tapahtuma järjestetään Lappeenranta-salissa keskellä Lappeenrannan keskustaa 22.3.2019. Keskeinen sijainti ja runsaat aputilat tekevät Lappeenranta-salista loistavan paikan kongresseille ja seminaareille. Nykyaikainen ja monipuolinen esitystekniikka ja osaavat teknikot tekevät esityksistä selkeitä ja toimivia. Vieressä sijaitseva kauppakeskus Iso-Kristiina pitää sisällään lukuisia kauppoja ja ravintoloita. Kauppakeskuksessa sijaitsee myös Lappeenrannan Kaupunginteatteri ja elokuvateatteri.

Tapahtumapaikan lisätiedot sekä saapumiseen liittyvät ohjeet löydät:

LISÄTIEDOT SAAPUMISEEN

Digikaappauksen aikataulu

8.45                       Ovet aukeavat                                                                           14.15-15.00     Riku Rantala & Tuomas Milonoff

9.45                       Tapahtuma alkaa                                                                    15.05-15.40     Hack tehtävänantojen esitykset

9.45-10.00          Alkupuhe                                                                                      15.45-16.15      Paneeli

10.00-10.45        Teemu Hakolahti                                                                      16.20-17.20      Kahvi + verkostoituminen

10.50-11.00         Lappeenrannan kaupungin puheenvuoro                17.25-18.00      Hack voittaja esitykset

11.00-11.45          Elli Tuominen                                                                            18.05-18.50     5. puhuja

11.50-13.20         Ruokailu + verkostoituminen                                            18.50                  Tapahtuma päättyy

13.25-14.10         Mikko Hyppönen

Digikaappausta toteuttava projektiryhmä

Meihin voi ottaa yhteyttä lähettämällä sähköpostia suoraan haluamalleen yhteyshenkilölle. Sähköpostimme on muotoa etunimi@missiomarkkinointi.fi. Jos et ole varma keneen projektin jäseneen ottaisit yheyttä, niin voit lähettää myös digikaappauksen omaan sähköpostiin viestin digikaappaus@gmail.com.

Projektipäällikkö
Mikko Seppänen
mikko@missiomarkkinointi.fi

Puhujavastaava
Miika Nousiainen
miika@missiomarkkinointi.fi

Markkinointi
Irma Häkkinen
irma@missiomarkkinointi.fi

Myynti
Elias Tompuri
elias@missiomarkkinointi.fi

Hannes Lainio

Kumppanit & rahoitukset
Hannes Lainio
hannes@missiomarkkinointi.fi

Paikkavastaava
Janika Seppälä
janika@missiomarkkinointi.fi

Tapahtuman pääjärjestäjänä toimii Markkinointiosuuskunta Missio

Markkinointiosuuskunta Mission löytää

Tapahtuman järjestäjä

Markkinointiosuuskunta Mission löytää